Reikia pagalbos?
(37) 330 800

Sukursime suvenyrą Jums

Ieškote suvenyro, kuris reprezentuotų Jūsų miestą, muziejų, įmonę, sporto komandą, įstaigą ar organizaciją, tačiau nerandate tinkamo varianto?

Susisiekite su mumis ir mes pagaminsime suvenyrą, kuris atitiks Jūsų poreikius bei lūkesčius

Suvenyrų gamyboje, Jūsų siūlymu, galime panaudoti Jūsų organizacijos simbolius. Toks sprendimas plačiai naudojamas muziejuose ar kituose turistų lankytinuose objektuose- nacionaliniuose parkuose, turizmo informaciniuose centruose ar viešbučiuose. Mūsų klientai neretai pasirenka individualių suvenyrų gamybos paslaugą ir pirkimą, ir rezultatais nenusivilia.

Savo klientams ir svečiams pasiūlydami Jūsų užsakymo pagrindu pagamintus suvenyrus ne tik suteiksite Jiems galimybę išsaugoti malonius prisiminimus apie kelionę Lietuvoje ar įvykusį vizitą, bet tuo pačiu tinkiamai pristatysite ir save.

FROM.LT komanda yra pasiruošusi Jums padėti bei patarti pasirenkamt koks suvenyras tiktų Jums ir Jūsų klientams.

Naujų idėjų galite pasisemti susipažinę su FROM.LT nuolat atnaujinamu asortimentu prekių kataloge kuriame rasti magnetų, ženkliukų, pirkinių maišelių ir kitų suvenyrų su įvairia simbolika.

Atkeipiame dėmesį, kad specialus užsakymas yra kuriamas ir jo gamybai medžiagos perkamos specialiai klientui, todel priklausomai nuo gaminių rušies, prekių kiekis gali svyruoti nuo pusės iki kelių tūkstančių vienetų.

Naujų suvenyrų kūrimas, gamybos procesas, kokybės patikra ir prekių gabenimas gali užtrukti iki pusės metų, todėl individualaus suvenyro užsakymą būtina planuoti iš anksto.

Susisiekite su mūsų vadybininku dėl Jus dominančių individualaus užsakymo sąlygų, kartu rasime Jums priimtinus sprendimus.