Kokybės garantija

Ilgametė patirtis leidžia mums suprasti vartotojų poreikius, tad ypatingai daug dėmesio skiriame siūlomos produkcijos kokybei. Rūpinamės, jog visi FROM.LT elektroninėje parduotuvėje esantys suvenyrai būtų patvarūs ir saugūs – norime, kad džiugintų ne tik išskirtinis gaminių dizainas, bet ir aukšta jų kokybė.

Prekiaujame tik kokybiškais suvenyrais, todėl nuolat investuojame į kokybės užtikrinimą ir bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais. Nuolatinis ilgametis bendradarbiavimas ir prekybos rinkos išmanymas leido užmegzti glaudžius ryšius su savo vardą rinkoje jau pelniusiomis įmonėmis, tad džiaugiamės galėdami patvirtinti, jog mūsų partneriai gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas –pirkdami FROM.LT produkciją, būsite apsaugoti nuo nesaugių gaminių ir Jūsų sveikatai kenksmingų medžiagų.

Visoms parduodamoms prekėms suteikiame kokybės garantiją, kuri pradeda galioti nuo prekės įsigijimo datos. Garantinio laikotarpio trukmė fiziniams asmenims yra 12 mėnesių. Garantija suteikiama tais atvejais, kai pastebimi gamykliniai defektai (gamyklinis brokas). Gamintojo garantija nėra taikoma tais atvejais, kai laikui bėgant, prekės susidėvi natūraliai.