Apie mus

Take a slice of your best memories from Lithuania“ – pasiimk dalelę geriausių prisiminimų iš Lietuvos. Lankantis svečioje šalyje, norisi iš jos parsivežti gražiausius, svarbiausius priminimus, susijusius su kelione ar aplankyta šalimi ir jos miestais. Susipažįstant su naujomis kultūromis ar iki šiol nematytomis vietomis, galime pajusti vietovės dvasią ir tvyrančią kitokią atmosferą, tačiau kad ir kaip norėtume, kelionės įspūdžiais gyventi ilgesnį laikotarpį, po kurio laiko šios emocijos išblėsta, o įspūdžiai – pasimiršta. Mūsų suvenyrai suteiks galimybę pasiimti dalelę mūsų šalies kultūros kartu su savimi ir tokiu būdu padės išsaugoti gražiausias akimirkas, kurios leis dar ilgai atsiminti visus įspūdžius ar kelionės metu patirtus nuotykius.

FROM.LT komanda siūlo aukštos kokybės gaminius, kurie reprezentuoja mūsų šalį, Lietuvos miestus, labiausiai lankomas turistines vietas, istorijos, architektūros paminklus, lietuvišką virtuvę ir visa tai, kas domina čia atvykusius turistus. Mes suteikiame galimybę įsigyti suvenyrus, kurie padės atskleisti mūsų šalies grožį.

Etnografiniai regionai, skirtingi miestų simboliai ir atributai, tautiniai kostiumai, tradiciniai lietuviški patiekalai – tai tik keletas pagrindinių aspektų, kuriais galime ir turime didžiuotis. Siūloma FROM.LT produkcija užtikrina lietuviškų vertybių sklaidą tiek šalies ribose, tiek ir už jų. Džiaugiamės, jog suvenyrus noriai perka ne tik mūsų šalyje besisvečiuojantys turistai, bet ir po Tėvynę mėgstantys keliauti Lietuvos gyventojai.

Designed in Lithuania suvenyrų liniją kuria Lietuvos menininkai, kurie puikiai žino, kaip perteikti mūsų šalies kultūrą savo kurtuose gaminiuose. Šie suvenyrai – tai meno kūriniai, kurių dizainas, forma ir piešiniai buvo kruopščiai apgalvoti tam, kad reprezentuotų mūsų šalies istoriją, kultūrą ir pabrėžtų tai, kuo galime didžiuotis.

Gausus FROM.LT prekių asortimentas užtikrina, jog kiekvienas suras labiausiai poreikius atitinkančius gaminius. Mūsų pirkėjai čia gali įsigyti įvairių skirtingų Lietuvos menininkų sukurtus suvenyrus: indus, galanteriją, kanceliariją, tekstilę ir kitas prekes, kurias naudoja ne tik kaip mūsų šalies simbolius, bet ir kaip praktinę vertę turinčius gaminius. Nuolat plečiame prekių asortimentą ir atsižvelgdami į klientų poreikius, atnaujiname savo produkciją.

UAB „Tiekimo projektai“ – ilgametę patirtį prekyboje turinti įmonė, tad mūsų sukauptos žinios padeda patenkinti klientų poreikius ir lūkesčius. Nuolat stengiamės juos įgyvendinti, siekiame tobulėti ir pasiūlyti išskirtinio dizaino suvenyrus, kuriuos dabar galite įsigyti FROM.LT prekių kataloge. Norime į lietuviškas tradicijas pažvelgti šiuolaikiškai, tačiau tuo pačiu nepamiršti ir autentiškumo – visos šios puoselėjamos vertybės atsispindi ir mūsų siūlomoje produkcijoje.

Atsižvelgdami į poreikius, daug dėmesio skiriame ne tik kokybei, bet ir praktiškiems bei patogiems sprendimams – rūpinamės ne tik gaminių dizainu, bet ir jų įpakavimu. Patraukli pakuotė traukia akį, tačiau ne mažiau svarbu, jog ji būtų saugi ir patogi gabenti . Tokiu būdu dalintis prisiminimais iš Lietuvos bus daug patogiau! Orientuojamės į didmeninę prekybą, todėl siūlome suvenyrus, kurių pakuotė pritaikyta jų eksponavimui prekybos vietose. Originalios idėjos už patrauklią kainą – vienas pagrindinių FROM.LT siekių, tad mūsų asortimente rasite aukštos kokybės suvenyrus, kuriuos įsigyti galėsite itin patraukliomis sąlygomis.

Mažmeninės prekybos Partneriams siūlome palankiausias sąlygas bendradarbiauti. Mums svarbi Jūsų nuomonė ir lūkesčiai, todėl visuomet išklausysime Jūsų poreikius ir stengsimės maksimaliai juos įgyvendinti. Pasiūlysime optimaliausius tiekimo sprendimus, kurie užtikrins sklandžią komunikaciją ir sėkmingą darbą. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl dėsime visas pastangas, jog liktumėte patenkinti mūsų prekėmis, teikiamomis paslaugomis ir bendradarbiavimo sąlygomis.