Prekių užsakymo internetiniame prekių kataloge taisyklės

 

Šios prekių užsakymo Internetiniame prekių kataloge taisyklės yra skirtos visiems pirkėjams užsakantiems prekes www.from.lt puslapio pagalba.

Norėdamas užsakyti prekes Internetiniame prekių kataloge www.from.lt Pirkėjas privalo registruotis ir pateikti būtinus rekvizitus sąskaitai-faktūrai išrašyti, nurodyti telefoną, vairuotojui ar kurjeriui susisiekti.

Prieš registruodamasis Pirkėjas privalo susipažinti su Privatumo politika.

Pirkėjas privalo saugoti savo registravimosi slaptažodį ir neatskleisti jo tretiems asmenims.

Prisiregistravęs pirkėjas sukuria savo paskyrą, kurioje jis gali:

-formuoti prekių užsakymus

-redaguoti savo rekvizitus

-matyti savo ankstesnių užsakymų istoriją

-pasikeisti slaptažodį

Pirkėjas, prisiregistravęs gali pasirinkti norimas prekes į prekių krepšelį.  

Internetiniame prekių kataloge, prie kiekvienos prekės yra nurodytas jos pavadinimas, prekės kodas, aprašymas ir minimalus leidžiamas užsakyti prekių kiekis. Didinti užsakomą prekių kiekį galima tik kartojant minimalaus užsakomų prekių vienetų kartotinį (pvz. jei minimalus užsakomų prekių kiekis yra 12 vnt., didinti šių užsakomų prekių kiekį galima iki 24 vnt., 36 vnt. ir t.t.)

Pirkėjas užsakymo metu prekes Prekių krepšelyje gali peržiūrėti, ištrinti, pakeisti užsakomą jų kiekį arba prekių krepšelį papildyti naujomis prekėmis.

Minimali užsakymo suma 30 eur (su PVM), taikomas pristatymo mokestis 6 eur (su PVM).
Nemokamas prekių pristatymas jei užsakymo suma daugiau nei 60 eur (su PVM) .

Pirkėjui suformavus prekių krepšelį, jis privalo pasirinkti ir Pardavėjui nurodyti užsakyme šią informaciją:

prekių pristatymo adresą (tik tuo atveju, jeigu jis skirasi nuo buveinės adreso),

prekių atsiėmimo būdą,

atsiskaitymo už prekes būdą.

 

Pirkėjui patvirtinus ir išsiuntus užsakymą, jis į nurodytą savo elektroninį paštą gauna automatinį užsakymo patvirtinimą.

Jeigu Pardavėjas neturi dalies Pirkėjo užsakytų prekių, jis nedelsiant, tą pačią arba kitą darbo dieną, informuoja apie tai Pirkėją elektroniniu paštu ar telefonu.

Pardavėjas gali susisiekti su Pirkėju elektroniniu paštu ar telefonu, kad suderinti abiem pusėm priimtiną prekių pristatymo laiką ar kitas su prekių asortimentu, pakavimu ar pristatymu susijusias sąlygas.

Pardavėjas, turėdamas Pirkėjo pilnai suformuotą ir galutinai suderintą užsakymą, tą pačią arba kitą darbo dieną elelektroniniu paštu išsiunčia Pirkėjui sąskaitą už Pirkėjo pasirinktas prekes su sutartomis pristatymo sąlygomis.

Pardavėjas gali netvirtinti Pirkėjo užsakymo, jei Pirkėjas neįvykdo visų prekių užsakymo sąlygų arba jeigu Pardavėjas neturi visų Pirkėjo norimų užsakyti prekių.